Serie A

Radja Nainggolan drejt Interit, Monchi do dy të rinj zikaltër

Drejtuesit e Romës tashmë duket se janë bindur për t’i hapur rrugë kalimit të Radja Nainggolanit tek Interi. Zikaltrit janë të gatshëm që të përfshijnë në marrëveshje krahas ofertës ekonomike edhe njërin mes Vecinos, Joao Marios dhe Antonio Candrevas.
Ndërkohë, në kampin tjetër, drejtori sportiv i verdhekuqve, Monchi, nuk kërkon asnjërin prej lojtarve që i janë ofruar, por dëshiron dy elementë nga ekipi i të rinjve të Interit, Bettelan dhe Pompettin. Naingolan, nga ana e tij, është dakord për të kaluar tek interi dhe për t’iu rikthyer bashkëpunimit me Spallettin.
Mediat italiane raportojnë se mesfushori belg u ka thënë shokëve të skuadrës se tashmë e ka marrë vendimin për të mbyllur aventurën me klubin kryeqytetas. Momentalisht, zikaltrit kanë ofruar 25 milionë euro, teksa verdhekuqtë kërkojnë 40 milionë.
Nainggolani në rast transferimi tek Inter do të përfitojë 4.5 milionë euro në sezon. Në ditët e ardhshme palët pritet të ulen për të biseduar më nga afër, por sipas të gjitha gjasave Nianggolan tek Interi duket një tratativë e arritshme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top