Kategoria Superiore

Radovani kthehet të Vllaznia, e nis me ekipin e 21-vjeçarëve

Angjelo Radovani rikthehet te Vllaznia, klubi ku u rrit si futbollist. Sulmuesi 19-vjeçar pati një përvojë të shkurtër te Bylisi, por tashmë do të jetë pjesë e skuadrës ku nisi karrierën.

Radovani ka firmosur kontratë trevjeçare me kuqeblutë dhe fillimisht do të luajë me ekipin e 21-vjeçarëve. Ai do të jetë në “lupën” e drejtuesve dhe do të mund të japë kontribut në ekipin e parë në momentin që e bind stafin me cilësitë e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency