Futboll

Rafa Benitez shtyn kthimin e tij në futbollin europian

Rafael Benitez, i cili aktualisht drejton skuadrën e Dalian Yifang në kampionatin kinez, gjatë një interviste foli për të ardhmen e tij. 59-vjeçari nuk e fshehu aspak dëshirën për t’u rikthyer në Kontinentin e Vjetër, por saktësoi se kjo që nuk është e mundur tani.

Ai shtoi më tej në një të ardhme jo shumë të largët do t’i pëlqente të rikthehej në Premier League, por më parë duhet të përfundojë punë me ekipin e tij. Spanjolli deklaroi se ndihet shumë i lumtur në Kinë, pasi të gjithë e mbështesin dhe se te Dalian Yifang dëshiron të lërë pas një trashëgimi të pasur me suksese.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency