Gossip

Raffaella Fico “zbulon” Ronaldon: M’u qep pas, ishte shumë i sjellshëm

Raffaella Fico i riktheet një histori të vjetër dashurie me Cristiano Ronaldon. Një lidhje që zgjati disa muaj dhe daton mbi dhjetë vjet më parë, kur portugezi ishte ende duke luajtur për Manchester United, ndërsa modelja po hidhte hapat e saj të parë në botën e spektaklit.

Fico e siguroi “Tiki Taka-n” se CR7 kishte qenë gjithmonë një zotëri në sjellje gjatë asaj periudhe. “Ai ishte i sjellshëm, m’u qep pas. Në atë kohë unë as nuk e dija se kush ishte, isha një vajzë 21-vjeçare. A do të më pëlqente të isha në vend të

Georgina Rodriguez? Kurrë nuk e kam menduar, nuk është diçka që më magjeps”.

Raffaella Fico kohët e fundit mbushi 33 vjeç dhe njoftoi se ishte beqare. Lidhje e saj i fundit ishte me sipërmarrësin Giulio Fratini. Ajo ka një vazjë (Pia) nga historia e dashurisë me Mario Balotellin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency