Kupa e Italise

Rai blen të drejtën e transmetimit për periudhën 2018-2021

Të mërkurën në mbrëmje në ‘Olimpico’ të Romës do të luhet finalja e Kupës së Italisë për sezonin 2017-2018, ku Milani dhe Juventusi do të diskutojnë trofeun mes tyre.

Po nga kryeqyteti italian, ku po mbahet mbledhja e Asamblesë së Ligës, vjen një tjetër lajm i rëndësishëm sa i përket të drejtës së transmetimit të këtij kompeticioni.

Kështu Rai ia ka dalë të blejë sërish të drejtën e transmetimit të ndeshjeve të Kupës së Italisë dhe finaleve të Superkupës, edhe për periudhën 2018-2021. Oferta e gjigantit italian ka qenë 35.5 milionë euro, kundrejt 33 milionë eurove të ofruara nga Mediaset, që u rendit e dyta në garë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency