Merkato

Raiola: Borussia nuk do ta shesë Haaland këtë verë, mes nesh nuk ka “luftë”!

Erling Haaland do të jetë padyshim një ndër lojtarët më të kërkuar në sesionin e ardhshëm të merkatos. Sot është e vështirë të imagjinosh që talenti i ri norvegjez të mund të veshë fanellën e Borussias së Dortmundit edhe sezonin e ardhshëm. Për të duket se po hapen dyert e La Ligas, Reali i Madridit dhe Barcelona janë ndër të paktat skuadra që mund të nisin një tratativë me kaq peshë. Për të ardhmen e Haaland foli që nga Gjermania duke dhënë të reja të rëndësishme edhe menaxheri i tij Mino Raiola, që ka qenë shumë aktiv në këto javët e fundit në lidhje me këtë çështje.

“Mund të konfirmoj se isha në Dortmund për takime. Michael Zorc, drejtori sportiv na sqaroi se Borussia e Dortmundit nuk dëshiron ta shesë Haaland këtë verë. E respektoj këtë opinion, por kjo nuk do të thotë automatikisht se edhe unë jam dakort. Borusia e Dortmundit ishte shumë e qartë në qëndrimet e saj. Jemi dakord me këtë, nuk ka luftë mes nesh dhe Borussias, absolutisht jo, raportet me Zorc dhe drejtuesit e tjerë janë ende të mira” shtoi në fund të fjalës së tij Mino Raiola..

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency