Premier League

Raiola kërcënon Solskjaerin: Ndoshta jam treguar i sjellshëm me të

I lodhur me zërat e merkatos që e “largojnë” Paul Pogbanë nga Manchester United, trajneri i “Djajve të Kuq”, Ole Gunnar Solskjaer, sulmoi drejtpërdrejt menaxherin e mesfushorit francez: “Pogba është lojtari ynë, jo Raiolas”.

Vetëm pak orë më vonë, erdhi edhe kundërpërgjigjja në Instagram e italianit, përfaqësuesit ligjor i kampionit të botës:

“Paul nuk është imi e sigurisht që nuk është as i Solskjaer. Pauli është i Paul Pogbasë. Shpresoj që Solskjaer të mos i sugjerojë Paulit se është i burgosuri i tij. Mendoj se duhet të shqetësohet për gjëra të tjera.”

Replikë e ashpër kjo e Raiolas, që të bën të mendosh se e ardhmja e klientit të tij është gjithnjë e më larg “Old Traffordit”. Juventusi dhe Real Madridi “fërkojnë” duart pas çdo përplasjeje për të ardhmen e 26-vjeçarit, të cilin shpresojnë ta blejnë gjatë merkatos së verës së ardhshme.

Më tej, në postimin e tij, Raiola shfaqet kërcënues ndaj norvegjezit.

“Para se të komentojë atë që unë them, duhet të informohet mirë për përmbajtjen e fjalëve të mia. Ndoshta, deri tani, jam treguar shumë i sjellshëm me të. Mendoj se Solskjaer është në presion për motive të ndryshme dhe tani po i ngatërron edhe më shumë problemet e tij.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency