Merkato

Raiola: Pogba mund të kthehet te Juve, Ibra vendos vetë për të ardhmen

Paul Pogba mund të rikthehet te Juventusi gjatë merkatos së verës dhe konfirmimet vijnë nga vetë menaxheri i kampionit të botës, Mino Raiola, në një intervistë të dhënë për mediat italiane pas përfundimit të ndeshjes mes Milanit dhe Juventusit.

“Vendi i dytë i preferuar i Pogba, është Italia dhe nuk do t’i vinte aspak keq të rikthehej te Juventusi. Megjithatë ka kohë, pasi duhet të mbyllet sezoni dhe të luhet Kampionati Europian, para se të kalojmë te vendimi për të ardhmen e tij”, deklaroi Raiola.

Më pas menaxheri i njohur ka folur edhe për dy klientë të tjerë te tij, që janë portieri i Milanit Gigio Donnarumma dhe sulmuesi kryesor i kuqezinjve, Zlatan Ibrahimovic, të cilët ishin titullarë në përballjen me Juven.

“Donnarumma është i qetë dhe i përqendruar të bëjë më të mirën e të arrijë zonën Champions me Milanin, pasi kjo është shumë e rëndësishme. Për të ardhmen e tij, duhet të flasim edhe me klubin në lidhje me projektin dhe synimet. Sa i përket Ibrës, për momentin po argëtohet në fushë dhe në fund të sezonit do të jetë ai vetë që do të vendosë nëse dëshiron të vazhdojë apo të tërhiqet”, tha menaxheri napolitan.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency