La Liga

Rakitic bind Valverden, rifiton vendin në formacion

Duket se situate e Ivan Rakitiç te Barcelona ka marrë një kthesë pozitive. Futbollisti ka filluar të jetë pjesë e formacionit të trajnerit Valverde duke bërë një punë të mire në mesfushë.

Gjatë një interviste, kroati u shpreh optimist për të ardhmen e tij me fanellën blaugrana. 31-vjeçari, i cili kërkohet nga shumë skuadra europiane deklaroi se gjatë muajve të fundit kanë ndodhur shumë gjëra që çdo kush duhet të dijë ti mirëkuptojë dhe në një fare mënyre edhe t’i pranojë.

Rakitic pohoi se përtej çdo situate të krijuar ai ka punuar shumë që të meritojë një vend në formacion, pasi te Barcelona atij nuk i dhurohet asgjë. Më tej ai shtoi se nëse do të vazhdojë të luajë nuk ka vend më të mire se ekipi katalanas për ta bërë një gjë të tillë. Rakitic u shpreh se do të dëshironte të fitonte çdo trofe të mundshëm dhe se ekipi I tij është vendi perfekt për t’i realizuar këto dëshira.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency