Merkato

Rakitic mund të ishte i Manchester United, moti i ftohtë pengoi transferimin!

Ivan Rakitic në merkaton e kësaj vere mund të ishte bërë një lojtar i Manchester United por shkaku që ky transferim dështoi u bë moti i ftohtë. Mesfushori kroat nuk ishte kundër largimit nga Barcelona por dëshironte një skuadër që luante në një shtet ku klima nuk është shumë e ftohtë, pasi Rakitic gjatë kësaj periudhe është mësuar të luajë në qytete që mbizotrojnë kryesisht temperaturat e larta. Lajmi raportohet nga Daily Mail që zbulon arsyet se përse ky transferim i bujshëm merkatoje nuk u konkretizua, pikërisht sepse në Manchester është shumë ftohtë. Gjithsesi Rakitic është jashtë planeve të Valverdes dhe po gjen shumë pak hapësira te Barcelona në këtë sezon kështu që mundësitë që ai të largohet në merkaton e janarit janë të mëdha.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency