Kupa e Shqiperise

Rama: I lumtur për Kupën, Kombëtarja në zemrën time

Valdet Rama rezultoi një nga pikat më të forta të Kukësit në këtë pjesë të dytë të sezonit. Falë edhe klasit të ish-futbollistit të Kombëtares, klubi verilindor e mbylli sezonin me trofe. I pyetur nëse ndihet i gatshëm për t’u kthyer në përfaqësueses, Rama u shmang në përgjigje.

“Jam i lumtur që fituam Kupën. Kemi sakrifikuar për këtë arritje. Jam lojtar që jap maksimumin gjithmonë. Edhe për Kombëtaren kam dhënë maksimumin. Janë në zemrën time.”

Problemi fizik: Kam pasur probleme muskulore prej mëngjesit. E ndjeva veten mirë dhe i thashë trajnerit jam në rregull dhe doja të vazhdoja lojën. Jam i lumtur që asistova te goli i fitores.

E ardhmja: Për momentin nuk kam folur më asnjë klub. Në ditët e ardhshme do vendosim çfarë do bëjmë.

Tensioni në pjesën e dytë: Nuk e filluam mirë dhe na ka ndodhur shpesh gjatë sezonit kjo gjë. Duhet të mësojmë nga këto situata dhe duhet të punojmë. Në fund u kthyem në lojë dhe arritëm të shënonim. E vërtetë që në pjesën e dytë nuk ishim në lartësinë e duhur.

Kampionati shqiptar: Shqipëria ka lojtarë të mirë dhe të talentuar. Kampionati po zhvillohet çdo ditë. Jam i lumtur, skuadra më ka pritur shumë mirë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency