Kombëtare

Rama në “Air Albania”, batuta me futbollistët para sfidës përuruese

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka qenë i pranishëm në “Air Albania” gjatë përgatitjeve të kuqezinjve për ndeshjen me Francën, që do të përurojë edhe impiantin modern të ngritur në truallin e “Qemal Stafës”.

Numri 1 i qeverisë ka shkëmbyer batuta me futbollistët, trajnerin Edy Reja dhe presidentin e FSHF-së, Armand Duka, në njëfarë mënyrë pa e fshehur krenarinë që ka qenë vendimtar në ndërtimin e një stadiumi të tillë. Rama u ka kërkuar futbollistëve kuqezinj të japin maksimumin e ta bëjnë “zjarr” gjatë 90 minutave me Francën pa i vënë nën presion për rezultatin.

ERTV Live😊: AIR ALBANIA STADIUM – Me të zotët e Shtëpisë së Re të kuqezinjve, të cilën gazeta e njohur italiane TuttoSPORT e quajti “Wembley i Ballkanit”😍🇦🇱👐🏿⚽⭐

Geplaatst door Edi Rama op Zaterdag 16 november 2019

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency