Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

Ramadani, për DAZN: Rrezikova të vdisja, më trajtuan si fëmija i presidentit

Fatmirësisht, më e keqja tashmë është hedhur pas Ylber Ramadanit. Mesfushori i Leçes u përball me një problem shumë të rëndë shëndetësor disa javë më parë.

Këtë e tha vetë Ramadani gjatë një bisede me DAZN dhe falënderoi publikisht Leçen për mbështetjen e tyre.

“Isha vërtet shumë i sëmurë, rrezikova të vdisja”, përsërit Ramadani dy herë për DAZN Talks.

Lexo edhe: 

Më pas mesfushori i Kombëtares Shqiptare i falënderon të gjithë:

“President, drejtor sportiv, trajner, klub ishin të gjithë pranë meje. Isha shumë i shqetësuar, por tani jam mirë. Për dhjetë ditë më shikonin sikur të isha fëmijë i presidentit apo drejtorit.”

Më 23 prill, Leçe lëshoi ​​një buletin zyrtar mjekësor:

“Ramadani pësoi një absces në qafë që i shkaktoi vështirësi në frymëmarrje për disa ditë. Sportisti iu nënshtrua menjëherë analizave dhe terapive të specializuara, të cilat i lejuan të shmangte operacionin”.

Lajme të tjera

Euro 2024

Pak ditë na ndajnë nga fillimi i Kampionatit Europian, Gjermani 2024 dhe tashmë kanë nisur llogaritë e grupeve përkatëse. Shqipëria ndodhet në Grupin B...

Euro 2024

Gjashtë muaj në Serie A ishin të mjaftueshme për të bindur Interin për të firmosur me Kristjan Asllanin. Organizatori kuqezi spikati e skuadrën e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...

Euro 2024

Futbollisti i kombëtares së Çekisë, Michal Sadilek nuk do të jetë pjesë e skuadrës për ndeshjet e Euro 2024, dhe arsyeja është e pazakontë!...