Futboll

Rami lë Fenerbahcen, zgjedh Rusinë!

Vetëm pak muaj zgjati aventura e Adil Rami te Fenerbahçe. Mbrojtësi francez luajti vetëm 7 takime me verdhezinjtë me të cilët më shumë qëndroi në stol ndaj dhe palët vendosën përfundimisht ndërprerjen e kontratës me consensus duke I hapur rrugë kalimit të 34-vjeçarit në një tjetër skuadër. Nuk vonoi shumë për Rami që të gjente ekipin e ri, teksa njoftoi firmën me klubin rus, FC Sochi me të cilët firmosi deri në fund të sezonit aktual me të drejtë rinovimi për një vit nëse arrihet mbijetesa.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency