La Liga

Ligjet e natyrës nxjerrin Ramosin nga fusha për pak minuta

Një episod mjaft interesant ka ndodhur në sfidën e mesditës së sotme, mes Eibarit dhe Realit të Madridit, fituar 1-2 nga këta të fundit.

Në minutën e 73-të, kur sfida ishte në barazim 1-4, Sergio Ramos është parë të futej në dhomat e zhveshjes, pasi kishte nevojë të shkonte në tualet.
Kapiteni i Realit u rikthye në fushë pak sekonda para se Ronaldo të shënonte golin e dytë, duke u bërë pjesë e festës së madrilenëve.

“Sergio kishte nevojë të shkonte në tualet dhe la fushën për pak minuta”, u shpreh Zidane.

Ronaldo udhëheq Realin drejt fitores, Valencia ‘djeg’ Sevillan

 

Ka probleme në zemër, Carrick tërhiqet nga futbolli

Ka probleme në zemër, Carrick tërhiqet nga futbolli

Ka probleme në zemër, Carrick tërhiqet nga futbolli

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency