La Liga

Ramos: Zidane meriton respekt, me të deri në vdekje

Reali i Madridit do të luajë nesër në mbrëmje në Stamboll përballë Galatasarayt një sfidë vendimtare për fatin e kualifikimit në Ligën e Kampionëve, pasi në dy ndeshjet e para ka marrë vetëm një pikë.

Kjo sfidë shihet si mjaft e rëndësishme edhe për të përcaktuar fatin e Zinedine Zidane në pankinën madrilene, pasi starti në kampionat nuk është ai i duhuri dhe një tjetër hap fals edhe në Champions, vështirë se do të tolerohej nga Florentino Perez.

Megjithatë në krahë të herë fituesit të Champions Leagues si trajner me Reali ne Madridit, ka dalë kapiteni i “Los Blancos”, Sergio Ramos, që theksoi se të gjithë janë të bashkuar dhe mbështesin francezin.

“Jemi me trajnerin deri në vdekje dhe nesër duhet të fitojmë pasi nuk kemi rrugë tjetër. Jam lodhur duke folur për trajnerët, por Zidane meriton respekt dhe nesër duam të japim një sinjal se jemi të bashkuar të gjithë rreth tij”, deklaroi mbrojtësi dhe kapiteni i Realit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency