Premier League

Ramsey te Juve, Emery: Deri në qershor do japi shpirtin për Arsenalin!

Aaron Ramsey është shumë pranë transferimit te Juventusit pasi sipas mediave italiane ka arritur marrëveshjen me bardhezinjtë për një kontratë 5-vjeçare me një pagë prej 6,5 milionë eurosh në sezon. Megjithatë mesfushori uellsian do të kalojë te bardhezinjtë vetëm verën e ardhshme kur t’i ketë përfunduar kontrata me Arsenalin. Këtë e ka konfirmuar vetë trajneri i topçinjëve Unai Emery i cili kërkon përkushtim maksimal nga Ramsey deri në fund të kontratës.

“Sot e dua me ne, në fund të sezonit do të jetë momenti në të cilin ai mund të shkojë ku të dojë”, qartëson trajneri spanjoll, Emery, i cili në lidhje me kontaktet e futbollistit me drejtuesit e Juventus deklaroi: “Nuk di asgjë. Dua që të qëndrojë i përqendruar çdo ditë mbi përgatitjet tona dhe të mendojë për ndeshjen e radhës, që është kundër Blackpool në FA Cup. Mua më duket i përqendruar, të martën luajti 15 minuta dhe luajti mirë, madje duke shënuar. Këtë dua prej tij”.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency