Serie A

Rangnick te Milani, zyrtarizimi bëhet në gusht!

Ralf Rangnick dhe Milani janë gjithnjë e më afër. Njerëz që qëndrojnë afër trajnerit gjerman konfirmojnë se akordi mes palëve tashmë është arritur edhe pse për zyrtarizimin duhet pritur deri në muajin gusht kur të ketë përfunduar ky sezon. Sipas Tuttosport Rangnick do të jetë njeriu që do revolucionojë Milanin edhe pse mbetet ende për t’u përcaktuar roli që ai do të ketë, do të jetë trajner dhe drejtor i zonës teknike njëkohësisht, do të jetë vetëm drejtor i zonës teknike apo do të jetë vetëm trajner.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency