Bundesliga

Rashica asist në suksesin e Werderit, por dëmtohet

Lajm i keq për sulmuesin e përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, i cili i dëmtua në takimin e fituar në transfertë ndaj Hoffenheimit.

Në minutë e 61-të, Rashica ia la vendin Pizzaros, i dëtyruar për arsye fizike. 22-vjeçari deri në atë moment ishte ndër më të mirën për skuadrën e tij, madje shërbeu për Eggestein për golin e vetëm të takimit, që mban ende në garë Werderin, edhe pse me mundësi të pakta për një vend në Europa League sezonin e ardhshëm.

Nuk ka ende një informacion të saktë për gjendjen e Rashicës dhe për mundësitë që ka për të qenë në fushën në javën e fundit të Bundesligës kundër Leipzigut.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency