Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Rashica bind Galatasaray-n, gati oferta për Norwich

Milot Rashica tashmë i ka bindur të gjithë në Stamboll.

Sulmuesi Kosovar është një nga lojtarët më të rëndësishëm të Galatasaray-t, me 3 gola dhe 4 asistime në 23 paraqitje sezonale.

Lexo edhe:

Klubi turk, i cili e mori atë në formë huazimi nga Norwich, do të dëshironte ta blinte dhe ka gati ofertën prej rreth 5 milionë euro, të cilën është gati ta paguajë me këste për të marrë kartonin e 26-vjeçarit.

Lajme të tjera

Itali

Victor Osimhen mund të largohet nga Napoli që në janar. Kështu pretendojnë mediat italiane, duke trumbetuar se skandali në lidhje me sulmuesin është temë...

Futboll

Futbolli shqiptar sot është në zi. Është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare legjenda e futbollit tiranas, Osman Mema, një nga përfaqësuesit më të...

Francë

Për arsye personale dhe në marrëveshje me Paris Saint-Germain, Gerard Precheur është larguar posti i trajnerit të ekipit të femrave. Në njoftimin e klubit...

Futboll

Federata Shqiptare e Futbollit ka arritur një tjetër sukses historik, duke sjellë për herë të parë në Shqipëri finalet e një turneu madhor ndërkombëtar...