Përfaqësuesja

Rashica: Jam në 100% të formës, të mposhtim Malin e Zi

Rikthimi i Milot Rashicës nga dëmtimi që e mbajti jashtë ndeshjeve të muajit shtator ndaj Republikës Çeke dhe Anglisë është një plus i madh për Kosovën. Rashica është gati për sfidën ndaj Malit të Zi dhe ka bindjen se dardanët do të dalin me 3 pikë nga kjo sfidë.

“Unë besoj qe jam gati 100 për qind. Është një ndeshje e vështirë por mund t’ia dalim”.

”Të gjithë e dimë se nuk do të jetë një ndeshje e lehtë, mjafton të kujtojmë ndeshjen e parë kundër tyre. Këtu  kemi përkrahjen e gjithë tifozëve dhe nëse i përmbahemi planit, mund të kemi shumë gjasa për të marrë maksimumin”.

I pyetur nëse Kosova do të mund t’i fitojë tre ndeshjet e radhës, lojtari i Werder Bremen u shpreh:

”Ne kemi besuar që në fillim, që nga momenti kur është hedhur shorti i grupeve kemi besuar. Do t’i marrim ndeshjet me rradhë dhe të shohim”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency