Kosova

Rashica për Supersport: Në eliminatore na mungoi eksperienca

Talenti i Kosovës dhe i Vitesse Arnhemit në Holandë, Milot Rashica ishte i pranishëm në Supersport, nëpërmjet një lidhjeje direkte nga Prishtina, ku ishte i grumbulluar me kombëtaren.

Kosova do të luajë një ndeshje miqësore me Letoninë, të hënën e 13 nëntorit dhe sulmuesi është në dispozicion të trajnerit për këtë sfidë.

“Luajtëm për herë të parë në eliminatore, por mungesa e eksperiencës bëri që ta mbyllim edicionin me vetëm 1 pikë, pavarësisht se në fushën e lojës dhamë shumë më tepër. Në këtë miqësore do të kërkojmë të fitojmë, pasi përveç lojës duhet të marrim edhe rezultate”, tha Rashica.

Milot Rashica luajti fillimisht për kombëtaren shqiptare U-21 dhe u ftua edhe nga De Biasi në grumbullimin para europianit, por nuk u mor në Francë. më pas ai vendosi të luajë për përfaqësuesen e Kosovës, e cila ishte pranuar rishtazi në FIFA dhe UEFA.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency