Kosova

Rashica: Për merkaton është herët, të mendojmë për Suedinë

Milot Rashica ishte një nga futbollistët që lëvizi më shumë gatë ndeshjes me Lituaninë dhe asistoi për golin e Muriqit, teksa mund të shënonte edhe vetë nëse do të tregohej më i saktë në pjesën e parë.

Pas ndeshjes sulmuesi u ndal për mikrofonin e Supersport, ku u shfaq i kënaqur me paraqitjen e sotme, por bëri thirrje që tani skuadra të mendojë për ndeshjen ndaj Suedisë, e planifikuar për të shtunën në mbrëmje.

Me pak fat mund të kishit gjetur edhe ju golin sot…
Po, pata disa mundësi të mira në pjesën e parë, por topi nuk shkoi në rrjetë. Megjithatë e rëndësishme është që u ktheva të luaj për Kosovën dhe bëmë një ndeshje të mirë.

A mjafton një paraqitje si kjo për t’u përballur denjësisht ndaj Suedisë?
Ndaj Suedisë do të jetë një ndeshje tjetër, ku natyrisht që kundërshtari ka nivel goxha më të lartë dhe mbi të gjitha luhet për pikë. Duhet të bëjmë mirë dhe të jemi të përqendruar gjatë gjithë 90 minutave, që të shpresojmë për një rezultat pozitiv.

Ku do ta shohim Milotin në verën e ardhshme?
Është shumë shpejt për të folur, pasi për momentin jam këtu dhe jam i përqendruar të bëj sa më mirë me fanellën e Kosovës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency