Serie A

Rasti i dytë te Juventusi, Matuidi pozitiv me Covid-19!

Rasti i dytè me koronavirus nè shtèpinè e Juventusit. Pas Daniele Ruganit ka rezultuar pozitiv me koronavirus edhe mesfushori Blaise Matuidi. Francezi qè prej datès 11 mars po qèndron i izoluar nè shtèpinë e tij duke u vetèkarantinuar. Matuidi pèr momentin është shumè mirè dhe nuk ka asnjè simptomè. Menjeherè pas mèsimit të lajmit pèr pozitivitetin e tij ndaj Covid-19 kanè reaguar edhe shokèt e skuadrès së te Juvja tè cilèt i kanë shprehur mbèshtetjen dhe i kanè uruar shèrim tè shpejtè francezit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency