Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Raul Albiol: Do të qëndroj te Napoli

Gjatë një interviste, mesfushori i Napolit, Raul Albiol i jep fund zërave për një rikthim në Spanjë me fanellën e Valencias. Sipas lojtarit, është mëse normale që në kohë merkatoje të ketë spekulime, por ai theksoi se është shumë i lumtur te të kaltrit dhe nuk ka aspak ndërmend të largohet. Përsa i takon mbylljes së karrierës, 31-vjeçari deklaroi se nuk mendon për këtë çështje, pasi të ardhmes nuk i dihet. Gjithsesi ai shtoi se është i fokusuar te ekipi i tij dhe sezonin i ri.

Lajme të tjera

Bundesliga

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Itali

Klubi i Inter bën me dije se Hakan Calhanoglu, regjizori titullar i mesfushës së trajnerit Simone Inzaghi, vuan një mbingarkesë muskulore në kofshën e...

Bundesliga

Julian Nagelsmann mund të rikthehet te Bajerni i Mynihut. Trajneri aktual i Gjermanisë ka kontratë me Federatën deri në korrik, kur do të vlerësohet...