Serie A

Reagon Donnarumma: Nuk kam thënë kurrë se kam pësuar dhunë morale

Gianluigi Donnarumma është kthyer sërish në një çështje të nxehtë te Milani. Pas ngjarjeve që ndodhën në sfidën e Kupës së Italisë ndaj Veronës me portierin që u kontestua ashpër nga një pjesë e tifozëve ultras, të cilët kërkuan largimin e tij nga skuadra, portieri 18-vjeçar ka reaguar me një postim në profiling e tij në Instagram. Pasi derdhi lot në dhomat e zhveshjes, Donnarumma u është drejtuar tifozëve të Milanit me këto fjalë: “Ishte një mbrëmje e keqe nuk e prisja. Kurrë nuk kam thënë dhe kam shkruar se jam dhunuar moralisht kur kam firmosur kontratën e re me Milanin. Pavarsisht gjithçkaje unë shikoj përpara dhe jam përqëndruar vetëm te ndeshja e rradhës. Forca Milan”, shkruan Donnarumma në Instagram.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency