La Liga

Real Betis mendon për Marcelo Gallardon, mund të jetë ai trajneri i ri!

Sezoni i Betis mund të quhet një dështim. Drejtuesit pretendonin të luftonin për një vend në Europë por ekipi zhgënjeu teksa u ndërrua dhe trajneri ndonëse Alexis Trujillo u emërua vetëm për të mbyllur sezonin aktual. Ideja më e re e klubit është një trajner fitues si Marcelo Gallardo i cili ka arritur 11 tituj që nga viti 2014 me River Plate. Për argjentinasin është koha më e mire për të vijuar karrierën e tij në Europë por duhet arritur një konsensus me klubin pasi ka edhe një vit kontratë te Millionarios.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency