Kupa e Spanjes

Real fiton edhe me rezervat, Las Palmas befason La Corunën

Kupa e Mbretit në Spanjë ka vijuar sot me 5 takime të tjera, ku më i rëndësishmi ishte ai mes Realit të Madridit dhe Fuenlabradës, e fituar nga kryeqytetasit me rezultatin 2-0.

Zidane kishte hedhur në fushën e lojës një pjesë të mirë të futbollistëve që nuk kanë gjetur shumë hapësira, por edhe disa nga ekipi i të rinjve.

Asensio ishte i vetmi titullar në formacionin e Realit dhe pikërisht ai zhbllokoi rezultatin në minutën e 63-të, ndërsa Lucas dyfishoi shifrat 12 minuta më pas.

Në takimet e tjera, Sociedad fitoi ndaj Lleidas 0-1, ndërsa Levante mposhti 0-2 Gironën. Befasues ishte rezultati mes Deportivo La Corunës dhe Las Palmasit, që përfundoi 1-4 në favor të këtyre të fundit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency