Champions League

Real-Liverpool, ja si pritet të rreshtohen skuadrat në finale

Zinedine Zidane dhe Jurgen Klopp kanë patur kohën e mjaftueshme për përgatitur skuadrat respektive për finalen e madhe të Championsit. Trajneri francez i 12 herë kampionëve të Europës ka qenë me më shumë fat, pasi e ka organikën të plotë, ndërsa gjermani  i të kuqve, duhet të bëjë pa Oxlade, Matip e Gomez, ndërsa Emre Can, edhe pse është grumbulluar, do ta nisë nga stoli. “Los Blancos” pritet të rreshtohen me të njëjtët emra si në finalen e një vitit më parë në Cardiff me Juventusit. Në portë, Keylor Navas, në mbrojtjen me katër Cravajal, Ramos, Varane dhe Marcelo. Në mesfushë treshja Modric-Casemiro-Kroos, ndërsa Isco pa dyshesh sulmuese Ronaldo-Benzema.

Klopp do të hedhë në fushë një skuadër me rreshtimin 4-3-3. Në portë Karius, ndërsa në mbrojtje Arnold, Van Dijk, Lovren dhe Robertson. Në mesfushë Wijnaldum, Henderson dhe Milner, ndërsa në sulm Firmino do të jetë i mbështeur nga Salah dhe Mane nga krahët.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency