Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Real Madrid, 200 milionë Euro për Kane

Reali i Madridit e ka përcaktuar objektivin e madh për të ardhmen. Janë të sigurta për këtë mediat spanjolle sipas të cilave Los Blancos në merkaton e verës së ardhshme do të bëjnë maksimumin për ti shkëputur Tottenham Hotspur-it, një tjetër yll pas Luka Modric dhe Gareth Bale.

Zinedine Zidane ka nevojë për një qëndërsulmues dhe presidenti Florentino Perez ka shënjestruar bomberin anglez të Spurs, Harry Kane, për të cilin, Reali i Madridit mund të shpenzojë plot 200 milionë Euro.

Lajme të tjera

Euro 2024

Skuadra kombëtare zhvilloi sot stërvitjen e parë në “Shtëpinë e Futbollit” dhe të parën nën drejtimin e brazilianit Sylvinho. Kuqezinjtë kanë filluar përgatitjet për...

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon punën për t’u përgatitur për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, e planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e të...

Gossip

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”. Andrea Pinamonti, i cili aktualisht është pjesë e Sassuolos, po shijon një romancë me modelen bjelloruse Dasha Lapushka. Futbollisti...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...