Merkato

Real Madrid kërkon 80 mln euro për kartonin e Odegaard!

Mikel Arteta duket se ka gjetur fantazistin e munguar në skuadër teksa Martin Odegaard po impresionon në këto javë me topçinjtë. Këta të fundit po mendojnë që tani të hedhin bazat për të blerë kartonin e mesfushorit të huazuar dhe nuk do të jetë aspak e lehtë. Mësohet se Real Madrid kërkon 80 milionë euro për kartonin e 22-vjeçarit, shifër e lartë për situatën e vështirë që po kalon futbolli por palët mund të negociojnë për një çmim fiks 50 milionë euro dhe pjesën tjetër ta mbulojnë me bonuse lehtësisht të arritshme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency