Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Real Madrid me ide të qarta, drejtuesit studiojnë profilin e talentit të Manchester United

Real Madrid po mendon seriozisht për të ardhmen dhe “Los Blancos” janë një prej klubeve që gjithmonë kanë ditur të bëjnë goditjet e duhura në merkato.

Sipas medieve britanike, Real Madrid ka nisur të studiojë profilin e talentit të Manchester United, Kobbie Mainoo.

Lexo edhe:

18-vjeçari po shijon një sezon fantastik, me Mainoo që ka luajtur 24 ndeshje dhe ka shënuar 3 gola, teksa ka kontratë deri në vitin 2027.

Falë formës, kartoni i tij ka prekur shifrën e 40 milionë eurove dhe tani mbetet për t’u parë nëse madrilenët do të lëvizin seriozisht dhe nëse te Man. UTD do të heqin dorë nga një prej lojtarëve më premtues.

Lajme të tjera

Futboll

Jose Mourinho është gati të kthehet në pankinë, pas shkarkimit nga Roma muaj më parë. Portugezi do të marrë drejtimin e Beshiktashit, ekip ku...

Premier League

Brighton zyrtarizon largimin e De Zerbit. Klubi anglez ka bërë me dije nëpërmjet një komunikate zyrtare, se trajneri italian do të largohet në fund...

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...

Serie A

Milani ndan mendjen për trajnerin e ri. Klubi kuqezi duket i vendosur të mbyllë bashkëpunimin me Stefano Piolin në fund të sezonit dhe duket...