Merkato

Reali bën “dhuratën” e parë për Zidane, blen mbrojtësin e Portos

Zinedine Zidane nuk humbet kohë dhe kryen goditjen e parë në merkato. Kështu shkruajnë mediat spanjolle, sipas të cilave Real Madrid ka arritur një marrëveshje për transferimin e mbrojtësit Eder Militao.

Braziliani do të transferohet në ‘Santiago Bernabeu’ në verë, për shumë e 50 milionë eurove, aq sa ishte edhe çmimi i klauzolës së prishjes së kontratës së tij me portugezët e Portos.

21-vjecari ndiqej prej kohësh nga ‘los Blancos’, ndërkohë që me rikthimin e Zidane në stol, duket se transferimi tashmë mund të quhet i mbyllur. Militao ka nënshkruar me klubin spanjoll një marrëveshje për 6 vitet e ardhshme, deri në 2025-ën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency