Futboll

“Reali detyroi Ronaldon të paguajë modelen amerikane”

Media portugeze “Correio da Manha” zbuloi sot se ka qenë klubi i Realit të Madridit, që e ka detyruar Cristiano Ronaldon të paguajë modelen amerikane Kathryn Mayorga, për të mos denoncuar përdhunimin.

Po sipas të përditshmes portugeze, klubi madrilen ka detyruar Ronaldon t’i japë plot 375 mijë dollarë modeles, për të blerë heshtjen e saj, në rastin e përdhunimit, që është rihapur para pak ditësh nga vetë Mayorga.

Në atë periudhë Ronaldo sapo kishte nënshkruar një kontratë milionere me Realin dhe klubi madrilen ishte i shqetësuar që pushimet amerikane të portugezit, po merrnin vëmendje të madhe mediatike.

Po në atë vit kur pretendohet se Ronaldo ka përdhunuar modelen, portugezi u fotografua edhe nën shoqërinë e aktores së famshme Paris Hilton, ndërsa klubi spanjoll u shqetësua se prishja e imazhit të CR7-ës mund të ndikonte fuqishëm në të ardhurat nga sponsorët.

Marrëveshja mes modeles amerikane dhe Ronaldos është arritur në janar të 2010-ës, kundër dëshirës së portugezit, që nuk donte të paguajë, pasi këmbëngulte në pafajësinë e tij, por klubi i Realit e bindi që “blinte” heshtjen e Kathryn Mayorgas.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency