Merkato

Reali dhe Barcelona duelojnë për talentin e Schalkes

Real Madrid dhe Barcelona shpesh përplasen në merkato për objektiva të përbashkët dhe kështu po ndodh për Thilo Kehrer të Schalke 04. Mbrojtësi i ri gjerman ka përfunduar në shënjestrën e dy gjigantëve spanjollë, që po kërkojnë përforcim për prapavijën.  21-vjeçari ka edhe një vit kontratë ndaj “Blutë Mbretërorë” janë të detyruar të negociojnë për shitjen e tij, për të mos e humbur me parametër zero, por dueli mes Realit dhe Barçës është në favorin e tyre, pasi do ta shesin për ofertën më të lartë, rreth 20 milionë euro.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top