Futboll

Reali heq dorë nga Pogba dhe Eriksen, për mesfushorin e Napolit

Real Madrid ka ndryshuar objektiv në merkato sa i përket repartit të mesfushës. Pasi u përpoqën gjatë verës për të afruar Paul Pogba nga Manchester United dhe Christian Eriksen nga Tottenham, drejtuesit e “Los Blancos” tashmë kanë vendosur në qendër të vëmendjes një tjetër lojtar. Bëhet fjalë për mesfushorin e Napolit, Fabian Ruiz, i cili është duke bërë një sezon fantastik në Seria A. Zërat e fundit rreth interesimit të madrilenëve kanë shtyrë drejtuesit e klubit të kaltër të rinovojnë sërish me mesfushorin në mënyrë që të rrisin edhe klauzolën në kontratën e tij, por deri tani palët nuk kanë gjetur gjuhën e përbashkët. Edhe pse presidenti De Laurentiis ka deklaruar shpesh herë se Fabian Ruiz nuk është në merkato, një ofertë e mirë mund ta bindte atë të hiqte dorë nga mesfushori spanjoll.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency