La Liga

Reali humb kontaktet me kreun, e nis keq vitin!

Reali i Madridit e nisi vitin 2018-të me një barazim 2-2. Los Blancos u ndalën nga Villareal në sfidën e prapambetur të javës së 17-të që u shty për shkak të pjesëmarrjes së Realit të Botërorin e klubeve. Një barazim që djeg në kampin e skuadrës së Santiago Solarit pasi diferenca me Barcelonën kryesuese shkon në 7 pikë, ndërkohë që Los Blancos ta çonin në -5. Golit të shpejtë të veteranit të nëndetses së verdhë Santi Cazorla iu përgjigjën në 20 minutat e para Benzema dhe Varane me golat e tyre me kokë, por nuk ishte e thënë që Reali ta niste vitin me fitore pasi në minutën e 86-të, Santi Cazorla shënoi me kokë golin e barazimit 2-2, me këtë të fundit që edhe pse shtatshkurtër ia kaloi topin poshtë këmbëve portierit belg Thibaut Courtois.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency