La Liga

Reali i Madridit në kërkim të një mbrojtësi

Reali i Madridit do të ndërhyjë në merkato për të gjetur një mbrojtës. Jesus Vallejo nuk po bind as trajnerin Zinedine Zidane dhe as drejtuesit madrilenë. Për këtë motiv, mbrojtësi 20-vjeçar, i rritur te ekipi i të rinjve të Real Saragoza, nuk ka debutuar ende me fanellën “Los Blancos”. “Galaktikët” po mendojnë të afrojnë një lojtar me eksperiencë, dhe do të jenë aktiv që në sesionin dimëror të merkatos.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency