Merkato

Reali i Madridit “piketon” Martial për sulmin

Real Madrid vazhdon të punojë për goditjet e radhës në merkato. Sulmi, për momentin është sektori që “Los Blancos” dëshirojnë të përmirësojnë. Sipas mediave angleze, madrilenët kanë piketuar frncezin e Manchester United, Anthony Martial, i cili pëlqehet shumë nga trajneri Zidane, që dëshiron të transferojë në Madrid sulmes të rinj dhe të shpejtë. 21-vjeçari, i cili nuk e ka të garantuar vendin e titullarit te “Djajtë e Kuq”, mund të kalojë në Spanjë gjatë merkatos së verës për shumën e 90 milionë eurove.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency