Merkato

Reali i Madridit, ul në vetëm 25 mln euro, çmimin e James Rodriguez!

E ardhmja e James Rodriguez po projektohet larg Real Madrid. Klubi madrilen nuk ka ndërmend ta mbajë në skuadër 28-vjeçarin, i cili këtë sezon ka zbritur në fushë vetëm 8 herë dhe ka shënuar vetëm një gol. Për ta larguar kolumbianin, sipas mediave spanjolle, Los Blancos e kanë ulur vlerën e kartonit të tij në 25 milionë euro. Nga kjo shifër mund të përfitojnë klube si Atletico Madrid e Napoli që e kanë kërkuar edhe më parë futbollistin, por që janë tërequr pasi Reali për ta lënë të lirë mesfushorin kërkonte 45-50 milionë euro. Por tashmë me çmimin e ri prej 25 milionë eurosh çdo klub mund të sigurojë një lojtar si Rodriguez.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency