La Liga

Reali i vendosur për të shitur Mariano Diaz

Pavarësisht dëshirës për të qëndruar te Real Madridi, Mariano Diaz do të largohet nga klubi madrilen. Drejtuesit e skuadrës mbretërore e kanë nxjerrë serish lojtarin në merkato dhe me shumë mundësi në muajin janar futbollisti do t’i thotë lamtumirë ekipit të drejtuar nga Zidane.

Gjatë verës për 26-vjeçarin u interesuan shumë ekipe si Milani e Roma, por gjithashtu edhe Schalke, por futbollisit nuk pranoi të largohej nga Madridi. Qëllimet e klubit janë të qarta kundrejt futbollistit, i cili gjatë merkatos së dimrit mund të largohet për shumën e 25 milionë eurove.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency