La Liga

Reali kalon lehtësisht 3-0 Las Palmasin, por Ronaldo mbetet “thatë”

A pamundur që Reali i Madridit të pësojë dy humbje radhazi në La Liga. Kampionët në fuqi të Primera Division shkatërruan 3-0 La Palmasin, por ajo që bie më shumë në sy në këtë ndeshje është fakti që Cristiano Ronaldo nuk po gjen rrugën e rrjetës në kampionat. Realizuan Casemiro, Asensio dhe Isco, por jo CR7, që me gjithë përpjekjekt e shumta të shokëve të skuadrës për ta cuar te goli, nuk mundi ta shijonte këtë fitore edhe në aspektin personal.

Ky trepikësh e mban Realin në vendin e tretë, me 23 pikë, vetëm falë golaverazhit më të mirë se Atletico Madrid. Diferenca me Barcelonën kryesuese mbetet aq sa ishte edhe javën e kaluar, 8 pikë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency