Merkato

Reali kërkon portier, Unai Simon objektivi i parë

Real Madrid po shfaqet shumë i brishtë këtë sezon dhe çështja e portës pritet të jetë një nga prioritetet për drejtuesit spanjollë. Courtois nuk po jep garanci ndërsa Areola do të rikthehet nga huazimi në Paris çka ka shtyrë Florentino Perez të tentojë një prej të rinjve më të talentuar, Unai Simon i cili po shkëlqen si titullar te Athletic Bilbao. Për ta bërë shkëputur 21-vjeçarin nga klubi bask nevojiten plot 50 milionë euro aq sa klauzola që ka vendosur së fundmi Athletic Bilbao në rinovimin deri në vitin 2023 që bëri me portierin e ri.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency