Kupa e Spanjes

Reali mposht sërish Gironan, kualifikohet në gjysmëfinale

Reali i Madridit fiton edhe sfidën e dytë ndaj Gironas në çerekfinalet e Kupës së Spanjës dhe kualifikohet në gjysmëfinale pa shpenzuar shumë energji. Pas suksesit 4-2 në ndeshjen e parë Los Blancos triumfuan lehtësisht edhe në Katalunjë me rezultatin 1-3 duke prerë biletën e gjysmëfinales. Pjesa e parë u mbyll me rezultatin 0-2 në favor të skuadrës së Solarit falë dygolëshit të Karim Benzema. Në fraksionin e dytë Girona shënoi golin e vetëm me Porron ndërsa fitorja e Realit u vulos nga Marcos Llorente me Reali që avancoi më tej me rezultat të përgjithshëm 7-3. 4 skuadrat e kualifikuara në fazën gjysmëfinale të Kupës së Mbretit janë Valencia, Real Betis, Barcelona dhe Reali i Madridit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency