Merkato

Reali në kërkim të një sulmuesi, Zidane do Timo Werner

Ndeshjet e Superkupës treguan edhe njëherë që në mungesë të Benzema, Real Madrid vuan në repartin ofensiv ndaj dhe në verë prioritet do t’i jepet afrimit të një sulmuesi me peshë. Mësohet se Zinedine Zidane admiron Timo Werner dhe e shikon si përforcimin ideal për lojën e tij dhe tashmë e ka përzgjedhur si objektivin kryesor të merkatos. 23-vjeçari ka rinovuar së fundmi kontratën deri në vitin 2023 dhe nuk do të jetë e lehtë të negociohet me Leipzig të cilët e vlerësojnë 70-80 milionë euro kartonin e bomberit gjerman.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency