Merkato

Reali nuk e grumbullon në turneun veror, James më pranë Napolit

James Rodriguez është gjithnjë e më pranë Napolit. Nga Madridi vjen një lajm  shumë i rëndësishëm për skuadrën e kaltër dhe për Carlo Ancelottin që pret krahëhapur golashënuesin më të mirë të Botërorit Brazil 2014 në skuadrën e tij. Reali i Madridit nuk e ka grumbulluar yllin kolumbian për në turneun veror që do të zhvillojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Kanada, pasi James nuk bën pjesë në planet e trajnerit Zinedine Zidane dhe është nxjerrë në shitje. Tashmë Napolit i mbetet që të bëjë ofertën e duhur dhe të mposhtë konkurencën e Atletico Madrid që gjithashtu është në ndjekje të kolumbianit, por nuk ka ndërmend të bëjë asnjë ofertë deri në momentin që do të shesë Griezmann te Barcelona. E vetmja gjë që duhet të bëjë Aurelio De Laurentiis është që të lëvizë sa më shpejtë dhe të bindë Florentino Perezin me ofertën më të mirë, për të vendosur kolumbianin në dispozicion të Ancelottit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency