Merkato

Reali nuk i ofron rinovimin, Vasquez “driblon” zërat e merkatos

Lucas Vasquez është një nga lojtarët e Realit të Madridit, që i skadon kontrata me klubin “merengues” dhe që nuk ka marrë ende asnjë ofertë për rinovimin e saj.

Sipas mediave spanjolle, anësori polivalent nuk bën më pjesë në planet e “Los Blancos”, ndaj pritet të lihet i lirë në fund të sezonit, ndërsa për shërbimet e 29-vjeçarit janë vënë në lëvizje shumë klube.

Milani është një nga ata që po ngulojnë më shumë, pasi Vasquez mund të luajë në të dy krahët e mbrojtjes, por edhe në të dy krahët e sulmit, duke sjellë eksperiencë dhe cilësi te kuqezinjtë.

Vetë futbollisti, në një intervistë për mediat spanjolle pranoi se është krenar që ka veshur fanellën e Realit të Madridit dhe se menaxherët e tij po punojnë për t’i mundësuar më të mirën për të ardhmen.

“Për momentin jam i përqendruar te Reali i Madridit, pasi jemi në garë për dy trofe shumë të rëndësishëm dhe duam të fitojmë. Jam krenar dhe me fat që kam veshur fanellën e këtij klubi, me të cilin jam edhe tifoz, por për të ardhmen nuk di të them asgjë. Është një çështje me të cilën merren agjentët e mi, të cilët do të bëjnë më të mirën”, u shpreh Vasquez.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency