La Liga

Reali nuk ndalet, zyrtarizon edhe mbrojtësin francez

Reali i Madridit nuk përmbahet në merkato, pasi ka arritur të transferojë nën urdhrat e Zinedine Zidane edhe mbrojtësin francez Ferland Mendy.

Plot 55 milionë euro kanë paguar madrilenët në arkat e Lyonit për kartonin e 24-vjeçarit, i cili nga ana e tij ka nënshkruar një kontratë 6-vjeçare me “Los Blancos”.

Ferland Mendy aktivizohet si mbrojtës i majtë dhe ka shpërthyer këtë sezon, ku përveçse me Lyonin, ka fituar një fanellë titullari edhe te Franca e Deschamps.

Ky është afrimi i katërt i “revolucionit madrilen”, pas Eder Militaos së afruar në mars dhe Eden Hazard e Luca Joviç, gjatë javēs së fundit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency