Merkato

Reali përgatit një tjetër goditje në mbrojtje, synon yllin e Benficas!

Real Madrid është duke ndërhyrë fuqishëm në merkato dhe përveç repartit të avancuar, ku deri tani ka zyrtaziuar, Luka Jovic dhe Eden Hazard, revolucion duket se do të ketë edhe në mbrojtje. Afrimi i Eder Militao nga Porto dhe me shumë mundësi ai i Ferland Mendy nga Lyon, dukej se do të kompletonte gjithçka sa i përket këtij reparti, por drejtuesit madrilenë nuk janë ende të kënaqur, duke kërkuar të tjerë përforcime. Emri i rradhës vjen sërish nga Portugalia dhe bëhët fjalë për mbrojtësin Ruben Dias që luan me Benficën. “Shqiponjat” portugeze pëlqejnë sulmuesin Raul de Tomas dhe “Los Blancos” kërkojnë të përfitojnë nga kjo situatë duke ofruar kartonin e tij plus 20 milionë euro për të marrë mbrojtësin në Santiago Bernabeu.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency