Serie A

Rebic sërish vendimtar, Milani rikthehet te fitorja!

Milani lë pas zhgënjimin e derbit dhe barazimin e hidhur në fund ndaj Juventusit në Kupën e Italisë, duke u rikthyer te fitorja në kampionat. Kuqezinjtë mposhtën për herë të dytë radhazi në harkun e pak ditëve Torinon që këtë herë kishte në stol Moreno Longon dhe jo Walter Mazzarrin si në çerekfinalet e Kupës së Italisë. Në San Siro vendosi gjithçka një gol i Ante Rebic, njeriut të momentit te Milani pas një asisti që mori nga Castillejo në minutën e 25-të. Milani vuajti por e ruajti avantazhin deri në fund duke marë një fitore shumë të rëndësishme që e ngjiti në vendin e 8-të në kuotën e 35 pikëve, 10 pikë larg zonës Champions ose vendit të 4-t që mbahet nga Atalanta.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency